SadeceB2B - Bayi Yönetim Sitemi

Sadece B2B Bayi Yönetim Sistemi;  Sadece B2B ekibinin otomotiv sektöründe ki yıllarca edindiği tecrübesi ve bilgi birikiminin uzun çalışmalar, sektörün öncüleri ile yapılan uzun toplantılar ve testler sonucunda yazılıma dökülmüş halidir.

 

Tamamen yeni nesil yazılım teknolojisi ile dünya standartlarında geliştirilmiş olan Sadece B2B yurt dışı müşterileri  ile Türkiye'nin B2B konusunda ki yazılım ihracatında yıldız olmaya aday.

 

Tüm akıllı cihazlarda birebir sorunsuz çalışmak artık hayal değil. I-Phone - Samsung - Windows Phone - HTC gibi önde gelen akıllı cihaz üreticilerinin tercih ettiği tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilirsiniz.

 

Plasiyerleriniz tüm tablet modelleri ile seyahate çıkarken sizde plasiyerlerinizin konumunu takip ederek ek kontrol mekanizmalarından tamamen kurtulun.

 

İlk Defa 2D ve 3D bir arada : Sadece B2B ile bir çok ünlü markada olduğu gibi müşterilerinize 3D ve 2D seçeneklerini aynı anda sunabilirsiniz. Kart doğrulama sistemi ile sıfır hata maksimum güvenlik keyfini yaşayın.

 

O şimdi daha hızlı : SadeceB2B'de ki hız keyfini bayilerinize mutlaka yaşatmak isteyeceksiniz. Milisaniyelerde geri dönüş sağlayan mükemmel arama motoru ile bayileriniz artık kısa kod aramaktan korkmayacak.

 

Kontrol Sizde :  Kullanıcıların görmesi gereken menüleri, stok kartlarını, iskontoları , sütunları ve sütun başlıklarını desteğe ihtiyaç duymadan yönetim panelinizden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

 

Stok Yönetimi : Kullanmakta olduğunuz sistemde OEM kodlarınızı - Uyumlu Araç Bilgilerinizi girebileceğiniz alanlar yok diye üzülmeyin. Sadece B2B'nin detaylı Stok Yönetim panelinden stok kartı ile ihtiyacınız olan tüm detay bilgilerini sınırsız seçeneklerle girebilirsiniz.

 

Sadece B2B

Sadece B2B'nin en büyük özelliği tamamen yönetilebilir olması sayesinde işletme çalışma şartlarına göre revize edilebilmesidir.