Sadece B2B Hakkında

Sadece B2B yıllarda edindiğimiz otomotiv tecrübesinin yazılıma dökülmüş halidir.

 

90 yıllarda otomotiv sektöründe disketlerle programların ve fiyat listelerinin yüklendiği, yeni ürünlerin ve siparişlerin kağıt kataloglarla takip edildiği günlerden bu güne tüm gücümüzü otomotiv sektöründe yazılımın rolü üzerine verdik.

 

Sadece B2B 'nin ana teması mutlu müşterilerimiz kavramıyla 15 yıllık tecrubesi ile günün koşullarınada ayak uydururken müşterilerilerinin değerlerini rencide edecek her türlü yapıdan kaçınarak titizlikle çalışmayı amaç edinen bir politika ile hizmet vermektedir.

 

Sadece B2B  modern ve en son teknolojiyi kullanmakla birlikte uzman kadrosu ile eş zamanlı olarak kendi B2B sistemi ile Türkiye sınırları içindeki ve dışındaki müşterilerine kusursuz "Bayi Yönetim Sistemi" tasarlayarak, en hızlı ve sorunsuz Bayi Yönetim Sistemi faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Profesyonel idari ve pazarlama kadrosu ile sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek, doğru, dürüst ve taviz vermeksizin projelerimizi geliştirmekte ve hayata geçirilen projelerin haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Piyasaları sarsan ekonomik krizelere rağmen Bayi Yönetimi alanında atılımlar yapıp güçlü yazılım ve destek kadromuzla sektördeki büyük boşluğu doldurarak  hizmet veriyor olmak, yaptığımız işe saygımızın göstergesidir.