Teknolojik gelişmeleri hem sektörel hem de akademik açıdan takip eden firmamızın ürünlerinde ve hizmetlerinde versiyon güncellemeleri tamamen ücretsiz yapılmaktır. Sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda bu önemli ihtiyaç bizler tarafından en hızlı ve güvenli yoldan ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır bu sebeple yapılan yeniliklerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Farklı sektörlerde 5000’e yakın müşteri ağımızdan gelen talepleri Yazılım mühendislerimiz ile analiz edip geliştirerek kullanımınıza sunmaktayız. Böylece işletmeniz için gereken Ar-Ge çalışmalarına da katkıda bulunuyoruz.

Projeleriniz için Yazılım Uzmanlarımızın teknik becerilerinin yanı sıra sizlerden gelen fikir ve taleplerin analizi sonucunda geliştiriyor tüm bunları yaparken vermiş olduğunuz teslimat süresine bağlı kalarak işletmeniz için en önemli konulardan birisi olan zaman yönetme konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Bizler yurtdışında üretilen güncel teknolojileri ithal etmek yerine, ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlayan, en son teknikler ve teknolojiler ile proje üreten tamamen yerli sermayeli Ulusal firmalar arasında olmayı tercih ediyoruz, aynı zamanda firmanızın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri de bünyemizde geliştiriyor teknolojik araştırma çalışmalarına çok önem veriyoruz.

Mevcut Projelerimiz ve talep edeceğiniz tüm özel projeler ERP (Kaynak Yönetim Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) gibi modüllerimiz ile kullanmakta olduğunuz diğer yazılımlarla birebir entegre olarak çalışabilme kabiliyetine sahiptir.

Binlerce kullanıcımızdan alınan yorumların değerlendirilmeleri ve kullanıcı dostu, basit ama estetik ara yüzler kullanılarak tasarlanan projelerimiz sizlere alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden rahat ve konforlu bir kullanım kolaylığı sunuyor.

İşletmeleriniz için ihtiyacınız olan tüm çözümlere ulaşmak ve bunu yaparken deneyim sahibi güvenilir kişiler ile çalışmak isterseniz Yüce Yazılım ve C1 Soft olarak taleplerinize her zaman açığız.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızı kullanabilir ya da 7/24 ticket sisteminden bizlere yazabilirsiniz.